Hoofdsponsor
Banner
Banner
Vriendenpas
Banner
Banner

postheadericon Programma Jeugd

Zaterdag 26 april 2014
Team Klasse Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
Geen programma i.v.m. Koningsdag
Zaterdag 3 mei 2014
Team Klasse Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
A1 2 04 SEV A1 is vrij
B1 2 01 Blauw Zwart B1 - SEV B1  teamdienst 10.15 i.o.m. 157828
B2 3 09 SEV B2 - GR.WII.VAC B2  teamdienst 09.00 3 148757
B3 5 07 SEV B3 is vrij  teamdienst
C1 1 07 SEV C1 - RKDEO C1 11.00 i.o.m. 2 81940
C2 4 11 WIK C1 - SEV C2 11.00 09.30 W. Stolk 128521
C3 6 21 SEV C3 is vrij
C4 6 02 SEV C4 - VUC C2 09.00 4 147442
D1 3 01 GR.WII.VAC D2 - SEV D1 10.30 i.o.m. 128543
D2 7 07 SEV D2 - Stompwijk D2 08.45 2 149583
D3 8 11 VUC D4 - SEV D3 10.30 128561
E1 3 13 SEV E1 is vrij
E2 7 18 Haagse Hout E3 - SEV E2 09.30 08.30 179549
E3 7 13 SEV E3 - ABF E2 10.00 8 117437
E4 9 06 SEV E4 is vrij
E5 9 07 SEV E5 is vrij
F1 4 06 SEV F1 - Noordorp F3 12.00 11 177162
F2 7 05 SEV F2 - GR.WII.VAC F11 11.00 11 175575
F3 8 12 GR.WII.VAC F9 - SEV F3 11.30 10.30 128635
F4 10 37 UDO F7 - SEV F4m 09.00 08.00 178309
F5 10 20 Haagse Hout F5 - SEV F5 08.30 07.30 128647
F6 10 36 SEV F6 is vrij
MP1 1 02 SEV MP1 - trainen 10.00 11
MP2 1 02 SEV MP2 is vrij
peuter onderling 09.00 11
Zaterdag 10 mei 2014
Team Klasse Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
A1 2 04 SEV A1 - SVC'08 A1 11.00 i.o.m. 1 158101
B1 2 01 SEV B1 - SJZ B1 11.00 i.o.m. 2 121072
B2 3 09 SEV B2 - Forum Sport B3 09.00 3 132348
B3 5 07 VVSB B4 - SEV B3 12.30 11.00 173851
C1 1 07 SEV C1 is vrij
C2 4 11 Vredenburg C2 - SEV C2 09.00 07.45 128528
C3 6 21 Zoetermeer C8 - SEV C3 12.15 11.00 128537
C4 6 02 SEV C4 - Wassenaar C2 10.00 4 137193
D1 3 01 SEV D1 - Delft D1 09.00 i.o.m. 2 143110
D2 7 07 SEV D2 - Lisse D5 08.30 4 178221
D3 8 11 RKAVV D6 - SEV D3 09.00 08.00 128559
E1 3 13 GR.WII. VAC E3 - SEV E1 09.00 08.00 128570
E2 7 18 SEV E2 - Wassenaar E4 13.00 8 179560
E3 7 13 SEV E3 - Voorschoten'97 E10 10.00 8 134914
E4 9 06 SEV E4 - SVC'08 E4 09.00 8 142648
E5 9 07 SEV E5 - Zoetermeer E12 11.00 8 155822
F1 4 06 SEV F1 -  Concordia F3 12.00 8 177176
F2 7 05 SEV F2 is vrij
F3 8 12 SEV F3 - Leidschenveen F2 11.00 11 129088
F4 10 37 SEV F4m - UDO F8 09.00 11 186497
F5 10 20 SVC'08 F5 - SEV F5 08.30 07.45 128651
F6 10 36 SEV F6 - Katwijk F9m 10.00 174827
MP1 1 02 SEV MP1 - DWO MP3 13.00 11 180891
MP2 1 02 SEV MP1 - DWO MP3 12.00 11 189943
peuter onderling 09.00 1
Doordeweekse wedstrijden
Team Datum Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
E2 Wo. 23-04 SEV E2 - Nootdorp E8 18.00 8 179545
A1 Wo. 30-04 SEV A1 - Strijen A1 (Beker, Sportpark Strijen!) 20.00 M.J. Hugens 190498
C1 Wo. 14-05 SEV C1 (nieuw) - Berkel C1 (nieuw) 19.00 2 oefen
D Wo. 04-06 SVC'08 D - SEV D-Selectie 18.30 oefen
D Ma. 16-06 SVC'08 D - SEV D-2003 18.30 oefen
D Wo. 25-06 SVC'08 D - SEV D-2002 18.30 oefen

 

TAC'90 A1 - SEV A1
 
Route naar SEV
Vul uw vertrekpunt in


Lekker winkelen zonder zorgen - Gratis verzending en retour

Banner
Banner