Hemelvaarttoernooi
Banner
Banner
Hoofdsponsor

Banner
Vriendenpas
Banner

postheadericon Programma Jeugd

Programma 31 januari 2015
Team Klasse Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
A1 2 08P Forum Sport A2 - SEV A1 10.45 i.o.m. 118867
A2 4 11 Westlandia A4 - SEV A2 13.00 11.30 118775
B1 2 08P SEV B1 - SJZ B1 11.45 i.o.m.  2 Michel Voorwinde 122862
B2 3 9 SEV B2 - RKDEO B5 09.00 4 Peter Glasbergen 122747
B3 5 03 RKAVV B3 - SEV B3  afgelast 10.45 09.45 122629
C1 2 03P DHC C3 - SEV C1  teamdienst  afgelast
15.00 14.00 128583
C2 4 07 HVV C5 - SEV C2  teamdienst 11.15 10.00 128910
C3 6 21L VUC C3 - SEV C3  teamdienst  afgelast
10.00 09.00 128819
D1 2 03 SEV D1 - RKAVV D2 10.15 i.o.m. 2 Patrick 't Jong 137044
D2 3 09 SEV D2 - DWO D2 08.45 2 Frenk Hulswit 137043
D3 7 06 Gr.WII VAC D7 - SEV D3 12.45 11.45 136744
E1 3 01 Leiden E1 - SEV E1 afgelast 11.00 09.45 148775
E2 8 12 Laakkwart. E6 - SEV E2 12.45 11.45 148578
E3 5 20 HVV E5 - SEV E3 08.30 07.30 148787
E4 6 14 Leidschenveen E5 - SEV E4 afgelast 12.45 11.45 148542
E5 9 31L Forum Sport E11 - SEV E5 afgelast 13.45 12.45 148429
F1 2 3 SEV F1 - Wilhelmus F2 12.00 11 Jorik Grolle 162533
F2 5 05 SEV F2 - ABF F1 11.00 8 Mark Stevens 162697
F3 10 20 SEV F3 - Wilhelmus F16 11.00 11 Gijs Agyeman 174252
F4 9 17 SEV F4 - DWO F8 10.00 8 Tim Winia 162090
F5 10 27 SEV F5 - SVC'08 F6 10.00 11 Robert van Lobenstein 162696
F6 10 07 SEV F6 - Ter Leede F6 09.00 8 Jay v.d. Heiden 181299
F7 10 38L SEV F7 - DHL F8 09.00 11 Daan Visser 162666
F8 10 43 DHL F9 - SEV F8 08.30 07.15 162037
mp1 1 09 SVC'08 MP1 - SEV MP1  afgelast 08.30 07.30 182245
mpio mpio 09.00 1
peuter peuter 09:00 zaal
Programma 7 februari 2015
Team Klasse Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
A1 2 08P SEV A1 - Den Hoorn A2 12.30 i.o.m. 2 119497
A2 4 11 SEV A2 is vrij
B1 2 08P SEV B1 - Gr.WII VAC B1 12.30 i.o.m. 4 123828
B2 3 9 RKAVV B2 - SEV B2 14.30 13.30 123769
B3 5 03 SEV B3 - RKDEO B7 09.00 3 123984
C1 2 03P SEV C1 - svWassenaar C1 09.00 2 130523
C2 4 07 SEV C2 - Delft C1 09.00 4 188738
C3 6 21L SEV C3 - HVV C6 10.45 4 130451
D1 2 03 SEV D1 - SVC'08 D1 11.00 i.o.m. 2 138789
D2 3 09 SEV D2 - Wilhelmus D3 11.00 3 138788
D3 7 06 VUC D3 - SEV D3 10.00 09.00 138973
D4 7-tal SEV D4 (7tal) 13.00 8 vr
E1 3 01 Gr.WII VAC E3 - SEV E1 08.30 07.30 152152
E2 8 12 Wilhelmus E11 - SEV E2 08.30 07.30 151939
E3 5 20 Zwammerdam E1 - SEV E3 09.45 08.15 181685
E4 6 14 Wippolder E6 - SEV E4 12.15 11.00 151966
E5 9 31L SEV E5G - Nootdorp E10 11.00 8 152110
F1 2 3 SEV F1G - Concordia F2 12.00 8 165056
F2 5 05 SEV F2 - Voorschoten'97 F5 11.00 11 165221
F3 10 20 Voorschoten'97 F13 - SEV F3G 10.30 09.30 165347
F4 9 17 Leidschenveen F6 - SEV F4 10.45 09.45 165309
F5 10 27 SEV F5M - HVV F13 10.00 8 165220
F6 10 07 SEV F6 - DoCoS F5G 09.00 11 181300
F7 10 38L SEV F7 - Zoetermeer F9 09.00 8 165190
F8 10 43 SEV F8 - Vredenburch F8 12.00 11 165619
mp1 1 09 SEV MP1 - SVC'08 MP2 10.00 11 182310
mpio mpio 09.00 11
peuter peuter 09:00 zaal
Doordeweekse wedstrijden
Team Datum Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
D1 Ma. 02-02 SEV D1 - VUC D1 19.00 2 Tjaard de Vries oefen
B1 Ma. 09-02 SEV B1 - DUNO B1 19.15 2 Stephan Jansen oefen
 
Route naar SEV
Vul uw vertrekpunt in


Sponsor SEV

Banner
Banner
Banner