Hemelvaarttoernooi
Banner
Hoofdsponsor

Banner
Vriendenpas
Banner
Banner

postheadericon Programma Jeugd

Programma 25 oktober 2014
Team Klasse Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
A1 2 12
A2 4 23
B1 2 17 SEV B1 - Alphen B1 11.00 4 oefen
B2 3 12 SEV B2 - volgt 11.00 4 oefen
B3 5 03
C1 2 08 SEV C1 - ASC C1 teamdienst 11.00 3 oefen
C2 4 15
C3 6 20
D1 2 22 SEV D1 - DOCOS D1 11.00 2 Tjaard de Vries oefen
D2 4 06 SEV D2 - Ter Leede D2 09.00 2 Tim Winia oefen
D3 6 12 Stompwijkse Boys D3 - SEV D3 10.00
E1 3 11 SEV E1 - SEP E1 11.00 8 Thomas Bleichrodt oefen
E2 5 02 Vredenburch E5 - SEV E2 09.45 08.30 105967
E3 5 20
E4 8 09 SEV E4 - DHL E4 10.00 11 oefen
E5 9 13 SEV E5 - DSO E14 09.00 8 Giel Stigter 114083
F1 2 09 XerxesDZB F3 - SEV F1 10.30 09.00 oefen
F2 5 09 SEV F2 - Concordia F4 11.00 11 Mehmet Karahas 114177
F3 7 06 DHL F6  - SEV F3 09.45 08.30 112329
F4 8 11
F5 9 06
F6 10 12 RKAVV F7 - SEV F6 09.00 oefen
F7 10 28 Foreholte F10 - SEV F7 10.00 08.45 113877
MP1 1 09
peuter onderling 09.00 11
Programma 1 november 2014
Team Klasse Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
A1 2 12 SEV A1 - Delft A1 11.00 117732
A2 4 23 HBS A5 - SEV A2 11.45 117784
B1 2 17 SEV B1 - VUC B1 11.30 120931
B2 3 12 Concordia B2 - SEV B2 15.00 120938
B3 5 03 SEV B3 - SVC'08 B2 08.30 121144
C1 2 08 SEV C1 - RKAVV C2 09.45 126483
C2 4 15 SEV C2 - Quick C8 08.30 126247
C3 6 20 SEV C3 - Meerburg C7 10.00 126330
D1 2 22 SEV D1 - HVV D3 12.00 133556
D2 4 06 SEV D2 - svWassenaar D1 08.30 133555
D3 6 12 SEV D3 is vrij
E1 3 11 SEV E1G - Rijnvogels E1 12.00 144282
E2 5 02 Vredenburch E6 - SEV E2 08.30 144276
E3 5 20 SEV E3G - DWO E5 10.00 144281
E4 8 09 DHL E5 - SEV E4 08.30 144231
E5 9 13 SEV E5 - DHL E8 11.00 144410
F1 2 09 DHC F1 - SEV F1 08.45 158230
F2 5 09 SEV F2 - Forum Sport F5 11.00 157659
F3 7 06 HVV F12 - SEV F3 12.30 157934
F4 8 11 Forum Sport F9 - SEV F4 09.45 157940
F5 9 06 SEV F5M - Gr.WII VAC F13 10.00 157658
F6 10 12 Nootdorp F10 - SEV F6 08.30 158049
F7 10 28 SEV F7 - Oliveo F9 09.00 157629
F7 10 28 SEV F7 - Oliveo F9 09.00 157629
MP1 1 09 DWO MP1 - SEV MP1 10.00 09.00 9793
peuter onderling 09.00 1
Programma 8 november 2014
Team Klasse Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
A1 2 12 SEP A1 - SEV A1 14.45 117622
A2 4 23 SEV A2 - Wilhelmus A3 09.00 117520
B1 2 17 svWassenaar B1 - SEV B1 08.30 120871
B2 3 12 SEV B2 - Forum Sport B3 09.00 120815
B3 5 03 Zoetermeer B4 - SEV B3 16.15 120644
C1 2 08 Semper Altius C1 - SEV C1 10.00 125768
C2 4 15 DUNO C2 - SEV C2 11.15 126018
C3 6 20 BSC '68 C4 - SEV C3 12.00 125898
D1 2 22
D2 4 06
D3 6 12
E1 3 11
E2 5 02
E3 5 20
E4 8 09
E5 9 13
F1 2 09
F2 5 09
F3 7 06
F4 8 11
F5 9 06
F6 10 12
F7 10 28
F7 10 28
MP1 1 09
peuter onderling 09.00 1
Doordeweekse wedstrijden
Team Datum Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
D3 22 oktober SEV D3 - Haagse Hout 19.00 2 oefen
O19 27 oktober SEV B1 - Wilhelmus B1 19.15 2 Sander v.d. Bos oefen
D1 27 oktober SEV D1 - Ter Leede D1 19.00 3 oefen
 
Route naar SEV
Vul uw vertrekpunt in


Sponsor SEV

Banner
Banner
Banner