Hemelvaarttoernooi
Banner
Hoofdsponsor

Banner
Vriendenpas
Banner
Banner

postheadericon Programma Jeugd

Programma 1 november 2014
Team Klasse Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
A1 2 08P SEV A1 - Delft A1 11.00 1 Michel Voorwinde 117732
A2 4 11 HBS A5 - SEV A2 13.45 12.30 117784
B1 2 08P SEV B1 - VUC B1 11.30 4 Stephan Jansen 120931
B2 3 9 Concordia B2 - SEV B2 15.00 13.45 120938
B3 5 03 SEV B3 - SVC'08 B2 08.30 2 Jorik Grolle 121144
C1 2 03P SEV C1 - RKAVV C2 09.45 4 Tjaard de Vries 126483
C2 4 07 SEV C2 - Quick C8 08.30 3 Bas Krantz 126247
C3 6 21L SEV C3 - Meerburg C7 10.00 3 Frenk Hulswit 126330
D1 2 03 SEV D1 - HVV D3  teamdienst 12.00 2 Herman v.d. Heiden 133556
D2 3 09 SEV D2 - svWassenaar D1  teamdienst 08.30 4 Patrick 't Jong 133555
D3 7 06 SEV D3 is vrij
E1 3 01 SEV E1G - Rijnvogels E1 12.00 8 Daan Visser 144282
E2 8 12 Vredenburch E6 - SEV E2 08.30 07.30 144276
E3 5 20 SEV E3 - DWO E5 10.00 8 Tim Winia 144281
E4 6 14 DHL E5 - SEV E4 08.30 07.30 144231
E5 9 31L SEV E5 - DHL E8 11.00 11 Jay v.d. Heiden 144410
F1 2 3 DHC F1 - SEV F1 08.45 07.45 158230
F2 5 05 SEV F2 - Forum Sport F5 11.00 8 Benjamin Tetteroo 157659
F3 10 20 HVV F12 - SEV F3 09.30 08.30 157934
F4 9 17 Forum Sport F9 - SEV F4 09.45 08.45 157940
F5 10 27 SEV F5M - Gr. WII VAC F13 10.00 11 Robert van Lobenstein 157658
F6 10 31 Nootdorp F10 - SEV F6 08.30 07.30 158049
F7 10 38L SEV F7 - Oliveo F9 09.00 11 Maurits Luikx 157629
F8 10 43 SEV F8 - HVV F15 12.00 11 158204
MP1 1 09 DWO MP1 - SEV MP1 09.45 08.45 Mark Stevens 9793
peuter onderling 09.00 1
Programma 8 november 2014
Team Klasse Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
A1 2 08P SEP A1 - SEV A1 14.45 117622
A2 4 11 SEV A2 - Wilhelmus A3 09.00 117520
B1 2 08P svWassenaar B1 - SEV B1  uitgesteld 08.30 120871
B2 3 9 SEV B2 - Forum Sport B3 09.00 120815
B3 5 03 Zoetermeer B4 - SEV B3 16.15 120644
C1 2 03P Semper Altius C1 - SEV C1 10.00 125768
C2 4 07 DUNO C2 - SEV C2 11.15 126018
C3 6 21L BSC '68 C4 - SEV C3 12.00 125898
D1 2 03 Forum Sport D2 - SEV D1 09.00 133447
D2 3 09 Blauw-Zwart D2 - SEV D2 13.30 133473
D3 7 06 SEV D3 - Nootdorp D5 09.00 133045
E1 3 01 Valken'68 E2 - SEV E1 11.15 174150
E2 8 12 SEV E2 - HVV E10 12.00 143054
E3 5 20 Gr.WII VAC E6 - SEV E3G 09.00 143222
E4 6 14 SEV E4 - Wilhelmus E7 10.00 143029
E5 9 31L DSVP E9M - SEV E5 08.45 143019
F1 2 3 SEV F1 - DSVP F1 12.00 157494
F2 5 05 DWO F3 - SEV F2 10.00 157522
F3 10 20 SEV F3 - VUC F5 11.00 157049
F4 9 17 SEV F4 - Wilhelmus F15 10.00 157048
F5 10 27 Haagse Hout F5 - SEV F5 09.30 157460
F6 10 31 SEV F6 - DHL F7 09.00 156889
F7 10 38L BSC '68 F5 - SEV F7 09.45 157444
F8 10 43 Haagse Hout F6 - SEV F8 08.30 156856
MP1 1 09 SEV MP1 - TOGB MP5 11.00 11624
peuter onderling 09.00 zaal
Doordeweekse wedstrijden
Team Datum Wedstrijd Aanvang Vertrek Veld Scheidsrechter Nummer
C1 Ma. 03-11 SEV C1 - ADO vrouwen B1 19.15 2 Tjaard de Vries  oefen
C2 Wo. 05-11 SEV C2 - SJZ C2 19.15 3 oefen
B1 Ma. 10-11 SEV B1 - ASC B1 19.30 2 Stephan Jansen oefen
C1 Ma. 17-11 SEV C1 - SJZ C1 19.15 2 oefen

 

Michel Voorwinde
 
Route naar SEV
Vul uw vertrekpunt in


Sponsor SEV

Banner
Banner
Banner